Interruptor miniatura MCB solar de CC CMTB1-63DC de 3 polos
Detalles do produto
Os interruptores miniatura CMTB1-63 DC MCB están dispoñibles en varios tamaños e clasificacións, e pódense usar nunha ampla gama de aplicacións, incluíndo sistemas de enerxía solar, sistemas de baterías de reserva, sistemas mariños e automotrices e maquinaria industrial.
Os estados de tensión do MCB de CC son xeralmente de CC 12V-1000V, e a corrente nominal pode chegar aos 63A.
| Estándar | IEC/EN 60947-2 |
| Corrente nominal en In (A) | 1A-63A |
| Polacos | 3 |
| Tensión nominal Ue (V) | 750 V |
| Frecuencia nominal | 50/60 Hz |
| Capacidade nominal de curtocircuíto Icn | 6000A |
| Temperatura ambiente | -20 ℃ ~ +70 ℃ |
| Tipo de curva | C |
| Grao de contaminación | 3 |
| Altitude | ≤ 2000 m |
| Capacidade máxima de cableado | 25 m² |
| Instalación | Carril DIN de 35 mm |
| Tipo de liña entrante | Arriba |
Vantaxe
1. Protección contra sobrecargas e curtocircuítos
2. Características de disparo: Os MCB de CC teñen unha característica de disparo diferente en comparación cos MCB de CA debido á diferente natureza da tensión de CC.
3. Tensión nominal: os MCB de CC teñen unha tensión nominal específica para circuítos de CC, que normalmente oscila entre 12 V e 1000 V de CC.
4. Interrupción do arco: Os MCB de CC están deseñados para interromper arcos de CC, que se comportan de forma diferente aos arcos de CA.
Polacos
Aplicación
Os interruptores miniatura DC MCB úsanse amplamente nalgúns sistemas de corrente continua, como novas enerxías, enerxía solar fotovoltaica, centrais eléctricas e instalacións industriais... etc.
Outros
Envasado
4 unidades por caixa interior, 80 unidades por caixa exterior.
Dimensións por caixa exterior: 41*21,5*41,5 cm
Preguntas e respostas
Con certificados de sistemas de xestión ISO 9001 e ISO 14001, os produtos están cualificados polos certificados internacionais CCC, CE e CB.
Mercado principal
MUTAI Electric céntrase no mercado de Oriente Medio, África, Sueste Asiático, América do Sur e Rusia.
Por que nos escoller?
Teléfono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











