Interruptor de circuíto de corrente residual MUTAI CMTB1LE-63 4P RCBO
Detalles do produto
O interruptor de circuíto de corrente residual CMTB1LE-63 pode protexer as persoas e a enerxía de descargas eléctricas, curtocircuítos e sobrecargas. O interruptor diferencial úsase principalmente en edificios comerciais e residenciais.
Cumpre coa norma IEC 61009-1.
| Nome do produto | Interruptor de circuíto operado por corrente residual |
| Nº de modelo | CMTB1LE-63 4P |
| Estándar | IEC61009-1 |
| Corrente nominal en In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacos | 4P |
| Tensión nominal Ue (V) | 400 V |
| Frecuencia nominal | CA 50/60 Hz |
| Capacidade nominal de curtocircuíto Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensión nominal de resistencia a impulsos Uimp | 4000 V |
| Temperatura ambiente | -20 ℃ ~ +40 ℃ |
| Tipo de liberación instantánea | C ou D |
| Corrente residual nominal de funcionamento In | 30 mA, 50 mA, 75 mA, 100 mA |
Curva
Dimensións de contorno e instalación (mm)
Vantaxe
1. Protección contra a corrente de curtocircuíto e a corrente de sobrecarga
2. Protección contra descargas eléctricas: un interruptor automático de corrente residual detecta e interrompe os fallos eléctricos causados por fugas de corrente á terra, evitando descargas eléctricas e electrocucións.
3. Tempo de resposta rápido: estes interruptores están deseñados para dispararse rapidamente, a miúdo nunha fracción de segundo, cando se detecta un fallo eléctrico.
Polacos
Aplicación
Os interruptores miniatura MCB son profesionais e amplamente utilizados en edificios, residencias, aplicacións industriais e transmisión de enerxía eléctrica.
Outros
Envasado
1 unidade por caixa interior, 20 unidades por caixa exterior.
Dimensións por caixa exterior: 41*21,5*41,5 cm
Mercado principal
MUTAI Electric ten especial énfase en servir os mercados de Oriente Medio, África, o sueste asiático, América do Sur e Rusia... etc.
Por que nos escoller?
Teléfono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












