Interruptor miniatura MCB solar CMTB1-63DC 4P CC
Detalles do produto
O interruptor miniatura MCB de CC CMTB1-63 pode protexer os aparellos eléctricos e outros equipos de carga contra problemas de sobrecarga e curtocircuíto, e protexer a seguridade dos circuítos. A maioría dos MCB de CC empregan algúns sistemas de corrente continua como as novas enerxías, a enerxía solar fotovoltaica, etc. Os estados de tensión do MCB de CC son xeralmente de CC 12V a 1000V, e a corrente nominal pode chegar aos 63A.
| Estándar | IEC/EN 60947-2 |
| Corrente nominal en In (A) | 1A - 63A |
| Polacos | 4P |
| Tensión nominal Ue (V) | 1000 V |
| Frecuencia nominal | 50/60 Hz |
| Capacidade nominal de curtocircuíto Icn | 6000A |
| Temperatura ambiente | -20 ℃ ~ +70 ℃ |
| Tipo de curva | C |
| Grao de contaminación | 3 |
| Altitude | ≤ 2000 m |
| Capacidade máxima de cableado | 25 m² |
| Instalación | Carril DIN de 35 mm |
| Tipo de liña entrante | Arriba |
Vantaxe
1. Protección de circuítos contra correntes de curtocircuíto
2. Protección dos circuítos contra a corrente de sobrecarga
3. Alta capacidade de rotura
4. Bo deseño e fácil de instalar
Polacos
Aplicación
Os interruptores miniatura MCB de CC úsanse amplamente nalgúns sistemas de corrente continua como as novas enerxías, a enerxía solar fotovoltaica, etc.
Outros
Envasado
3 unidades por caixa interior, 60 unidades por caixa exterior.
Dimensións por caixa exterior: 41*21,5*41,5 cm
Preguntas e respostas
Con certificados de sistemas de xestión ISO 9001 e ISO 14001, os produtos están cualificados polos certificados internacionais CCC, CE e CB.
Mercado principal
MUTAI Electric céntrase no mercado de Oriente Medio, África, Sueste Asiático, América do Sur e Rusia.
Por que nos escoller?
Teléfono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








