Interruptor de circuíto de corrente residual MUTAI CMTB1LE-63 1P N RCBO
Detalles do produto
O interruptor automático de corrente residual CMTB1LE-63 pode protexer as persoas e a enerxía de descargas eléctricas, curtocircuítos e sobrecargas. O interruptor automático úsase principalmente en edificios comerciais e residenciais. Cumpre coa norma IEC61009-1.
O interruptor diferencial CMTB1LE-63 é axeitado para CA 50/60 Hz, tensión nominal de 230 V/240 V/400 V/415 V e corrente nominal de ata 63 A.
| Nome do produto | RCBO |
| Nº de modelo | CMTB1LE-63 1P+N |
| Estándar | IEC61009-1 |
| Corrente nominal en In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacos | 1P+N |
| Tensión nominal Ue (V) | 230 V |
| Frecuencia nominal | CA 50/60 Hz |
| Capacidade nominal de curtocircuíto Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensión nominal de resistencia a impulsos Uimp | 4000 V |
| Temperatura ambiente | -20 ℃ ~ +40 ℃ |
| Tipo de liberación instantánea | CD |
| Corrente residual nominal de funcionamento In | 30 mA, 50 mA, 75 mA, 100 mA |
Curva
Dimensións de contorno e instalación (mm)
Vantaxe
1. Protección de circuítos contra curtocircuítos, sobrecargas e fugas a terra
2. Instalación sinxela: os interruptores de corrente residual pódense instalar en calquera panel de interruptores ou caixa eléctrica, o que facilita a súa instalación.
3. Sensibilidade: Poden detectar mesmo pequenas cantidades de fugas de corrente á terra
Polacos
Aplicación
Os interruptores miniatura MCB son profesionais e amplamente utilizados en edificios, residencias, aplicacións industriais e transmisión de enerxía eléctrica.
Outros
Envasado
4 unidades por caixa interior, 80 unidades por caixa exterior.
Dimensións por caixa exterior: 41*21,5*41,5 cm
Mercado principal
MUTAI Electric céntrase no mercado de Oriente Medio, África, Sueste Asiático, América do Sur e Rusia.
Por que nos escoller?
Teléfono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












