Interruptor de circuíto de corrente residual MUTAI CMTB1LE-63 2P RCBO
Detalles do produto
O interruptor diferencial (RCBO) protexe contra os perigos de descargas eléctricas e incendios causados por fallas na terra e sobrecorrentes. Detecta e interrompe as fugas de corrente á terra, coñecidas comunmente como correntes residuais, que poden producirse debido a un cableado defectuoso, illamento danado ou equipos eléctricos defectuosos. Ademais, tamén protexe contra as sobrecorrentes, que poden ser causadas por curtocircuítos ou circuítos sobrecargados.
Os interruptores diferenciais (RCBO) úsanse habitualmente en edificios residenciais e comerciais, así como en aplicacións industriais. Son especialmente útiles en situacións onde se require protección de circuítos individuais, como en cociñas, baños e outras zonas onde é probable que os equipos eléctricos entren en contacto coa auga.
| Nome do produto | Interruptor de circuíto accionado por corrente residual RCBO |
| Nº de modelo | CMTB1LE-63 2P |
| Estándar | IEC61009-1 |
| Corrente nominal en In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacos | 2P |
| Tensión nominal Ue (V) | 230 V |
| Frecuencia nominal | CA 50/60 Hz |
| Capacidade nominal de curtocircuíto Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensión nominal de resistencia a impulsos Uimp | 4000 V |
| Temperatura ambiente | -20 ℃ ~ +40 ℃ |
| Tipo de liberación instantánea | CD |
| Corrente residual nominal de funcionamento In | 30 mA, 50 mA, 75 mA, 100 mA |
Curva
Dimensións de contorno e instalación (mm)
Vantaxe
1. Protección de circuítos contra correntes de curtocircuíto
2. Protección dos circuítos contra a corrente de sobrecarga
3. Protección da protección contra fugas a terra
Polacos
Aplicación
O MCB úsase amplamente en edificios, residencias, aplicacións industriais e transmisión de enerxía eléctrica.
Outros
Envasado
3 unidades por caixa interior, 60 unidades por caixa exterior.
Dimensións por caixa exterior: 41*21,5*41,5 cm
Mercado principal
Oriente Medio, África, sueste asiático, América do Sur, mercado ruso... etc.
Teléfono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












