Interruptor de circuíto de corrente residual MUTAI CMTB1LE-63 3P RCBO
Detalles do produto
Un interruptor automático de corrente residual con protección contra sobrecorrentes (RCBO) é un dispositivo de seguridade eléctrica que combina as funcións dun dispositivo de corrente residual (RCD) e dun interruptor automático en miniatura (MCB) nunha soa unidade.
O interruptor automático de corrente residual CMTB1LE-63 pode protexer as persoas e a enerxía de descargas eléctricas, curtocircuítos e sobrecargas. O interruptor automático úsase principalmente en edificios comerciais e residenciais. Cumpre coa norma IEC61009-1.
| Nome do produto | Interruptor de circuíto accionado por corrente residual RCBO |
| Nº de modelo | CMTB1LE-63 3P |
| Estándar | IEC61009-1 |
| Corrente nominal en In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacos | 3P |
| Tensión nominal Ue (V) | 400 V |
| Frecuencia nominal | CA 50/60 Hz |
| Capacidade nominal de curtocircuíto Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensión nominal de resistencia a impulsos Uimp | 4000 V |
| Temperatura ambiente | -20 ℃ ~ +40 ℃ |
| Tipo de liberación instantánea | CD |
| Corrente residual nominal de funcionamento In | 30 mA, 50 mA, 75 mA, 100 mA |
Curva
Dimensións de contorno e instalación (mm)
Vantaxe
1. Protección de circuítos contra correntes de curtocircuíto, correntes de sobrecarga e protección contra fugas a terra
2. Fácil de instalar: os interruptores diferenciais adoitan ser compactos e fáciles de instalar, o que os fai ideais para o seu uso en espazos pequenos ou zonas axustadas.
Polacos
Aplicación
Os interruptores miniatura MCB son profesionais e amplamente utilizados en edificios, residencias, aplicacións industriais e transmisión de enerxía eléctrica.
Outros
Envasado
2 unidades por caixa interior, 40 unidades por caixa exterior.
Dimensións por caixa exterior: 41*21,5*41,5 cm
Mercado principal
MUTAI Electric céntrase no mercado de Oriente Medio, África, Sueste Asiático, América do Sur e Rusia.
Por que nos escoller?
Teléfono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













