Interruptor miniatura CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB
Detalles do produto
O interruptor miniatura CMTB1-63 ten función de protección contra curtocircuítos e sobrecargas, e tamén se pode usar como unha transferencia e conversión pouco frecuente do sistema de enerxía. O interruptor miniatura ten características de estrutura avanzada, rendemento fiable, alta capacidade de corte, aspecto elegante, etc. A carcasa e as pezas están feitas de material con resistencia ao impacto e forte característica ignífuga.
| Nome do produto | MCB |
| Nº de modelo | CMTB1-63 1P |
| Estándar | IEC60898-1 |
| Certificado | CE |
| Corrente nominal en In (A) | 1-63A |
| Polacos | 1P |
| Tensión nominal Ue (V) | 230/240/400/415 V |
| Frecuencia nominal | CA 50/60 Hz |
| Capacidade nominal de curtocircuíto Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensión nominal de resistencia a impulsos Uimp | 4000 V |
| Temperatura ambiente | -20 ℃ ~ +40 ℃ |
| Tipo de liberación instantánea | Tipo C ou tipo D |
| Cor | Branco |
| Servizo | OEM e ODM |
Curva
Polacos
Vantaxe
1. Protección de circuítos contra correntes de curtocircuíto
2. Protección dos circuítos contra a corrente de sobrecarga
3. Bo deseño e fácil de instalar
Aplicación
Os interruptores miniatura MCB utilízanse amplamente en edificios, residencias, aplicacións industriais, transmisión de enerxía eléctrica, etc.
Outros
Envasado
12 unidades por caixa interior, 240 unidades por caixa exterior.
Dimensións por caixa exterior: 41*21,5*41,5 cm
Mercado principal
Oriente Medio, África, sueste asiático, América do Sur, mercado ruso... etc.
Por que nos escoller?
Teléfono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













