Interruptor miniatura MCB de 3 polos Mutai CMTB1-63
Detalles do produto
O interruptor miniatura CMTB1-63 pode protexer o dispositivo de curtocircuítos e sobrecargas, e tamén se pode usar para transferencias e conversións pouco frecuentes do sistema de enerxía. O interruptor miniatura ten unha estrutura avanzada, un rendemento fiable, unha alta capacidade de corte, un aspecto elegante, etc. A carcasa e as pezas están fabricadas con materiais que ofrecen resistencia aos impactos e fortes propiedades ignífugas.
| Nome do produto | Interruptor miniatura MCB |
| Nº de modelo | CMTB1-63 3P |
| Estándar | IEC60898-1 |
| Certificado | CE |
| Corrente nominal en In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacos | 3P |
| Tensión nominal Ue (V) | 400/415 V |
| Frecuencia nominal | CA 50/60 Hz |
| Capacidade nominal de curtocircuíto Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensión nominal de resistencia a impulsos Uimp | 4000 V |
| Temperatura ambiente | -20 ℃ ~ +40 ℃ |
| Tipo de liberación instantánea | CD |
| Cor | Branco + vermello |
| Servizo | OEM e ODM |
Curva
Polacos
Vantaxe
1. Con tamaño pequeno e compacto, fácil de instalar
2. Característica de curta corrente, sobrecarga, alta capacidade de corte
3. poden proporcionar unha protección fiable contra fallos eléctricos e están probados para cumprir as normas internacionais de seguridade.
Aplicación
Os produtos MCB úsanse amplamente en edificios, residencias, aplicacións industriais e transmisión de enerxía eléctrica.
Outros
Envasado
4 unidades por caixa interior, 60 unidades por caixa exterior.
Dimensións por caixa exterior: 41*21,5*41,5 cm
Mercado principal
Mercado de Oriente Medio, África, Sueste Asiático, América do Sur e Rusia.
Por que nos escoller?
Teléfono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













