Interruptor miniatura Mutai CMTB1-63 4P curva C Mcb
Detalles do produto
O interruptor miniatura CMTB1-63 ofrece protección contra curtocircuítos e sobrecargas, e tamén se pode usar para transferencias e conversións pouco frecuentes do sistema de alimentación. Cun deseño estrutural avanzado, un rendemento fiable, unha alta capacidade de corte e un aspecto elegante, o interruptor miniatura é un produto de alta calidade. A súa carcasa e as súas pezas están construídas con materiais con forte resistencia aos impactos e propiedades ignífugas.
| Nome do produto | MCB |
| Nº de modelo | CMTB1-63 4P |
| Estándar | IEC60898-1 |
| Certificado | CE |
| Corrente nominal en In (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacos | 4P |
| Tensión nominal Ue (V) | 400/415 V |
| Frecuencia nominal | CA 50/60 Hz |
| Capacidade nominal de curtocircuíto Icn | 3000A/4500A |
| Tensión nominal de resistencia a impulsos Uimp | 4000 V |
| Temperatura ambiente | -20 ℃ ~ +40 ℃ |
| Tipo de liberación instantánea | C |
| Cor | Branco + vermello |
| Servizo | OEM e ODM |
Curva
Polacos
Vantaxe
1. Protección de circuítos contra correntes de curtocircuíto
2. Protección dos circuítos contra a corrente de sobrecarga
3. Bo deseño e fácil de instalar
Aplicación
O MCB úsase amplamente en edificios, residencias, aplicacións industriais, transmisión de enerxía eléctrica... etc.
Outros
Envasado
3 unidades por caixa interior, 60 unidades por caixa exterior.
Dimensións por caixa exterior: 22*8,2*8 cm
Mercado principal
Oriente Medio, África, sueste asiático, América do Sur, mercado ruso... etc.
Preguntas e respostas
Os MCB foron certificados por certificados internacionais como CCC, CE e CB, e están avalados polos certificados de sistemas de xestión ISO 9001 e ISO 14001.
Por que nos escoller?
Teléfono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













