Interruptor miniatura MUTAI CMTB1-63H 3P Mini MCB
Detalles do produto
O interruptor miniatura da serie CMTB1-63 ten a función de protección contra curtocircuítos e sobrecargas. Os interruptores pódense usar como unha transferencia e conversión pouco frecuente do sistema de enerxía. O MCB proporciona unha solución fiable e rendible para protexer os circuítos e equipos eléctricos de danos debidos a fallos, e o seu tamaño compacto e facilidade de uso convérteno nunha opción ideal para unha ampla gama de aplicacións.
| Nome do produto | Interruptor miniatura |
| Nº de modelo | CMTB1-63 3P |
| Estándar | IEC60898-1 |
| Certificado | CE |
| Corrente nominal en In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacos | 3P |
| Tensión nominal Ue (V) | 400/415 V |
| Frecuencia nominal | CA 50/60 Hz |
| Capacidade nominal de curtocircuíto Icn | 6000A |
| Tensión nominal de resistencia a impulsos Uimp | 4000 V |
| Temperatura ambiente | -20 ℃ ~ +40 ℃ |
| Tipo de liberación instantánea | CD |
| Cor | Branco + vermello |
| Servizo | OEM e ODM |
Polacos
Aplicación
Os interruptores miniatura MCB son profesionais e amplamente utilizados en edificios, residencias, aplicacións industriais e transmisión de enerxía eléctrica.
Vantaxe
1. Tamaño compacto: os interruptores magnetotérmicos (MCB) son relativamente pequenos en comparación cos interruptores tradicionais, o que os fai ideais para o seu uso en espazos reducidos.
2. Protección de circuítos contra correntes de curtocircuíto e correntes de sobrecarga
3. Alta capacidade de corte: os MCB son capaces de interromper correntes de falla elevadas, protexendo o circuíto e os equipos conectados de danos.
4. Protección térmica e magnética: os MCB empregan unha combinación de protección térmica e magnética para garantir unha conmutación fiable e rápida en caso de sobrecargas, curtocircuítos ou fallas a terra.
Outros
Envasado
4 unidades por caixa interior, 80 unidades por caixa exterior.
Dimensións por caixa exterior: 41*21,5*41,5 cm
Preguntas e respostas
Con certificados de sistemas de xestión ISO 9001 e ISO 14001, os produtos están cualificados polos certificados internacionais CCC, CE e CB.
Mercado principal
O produto é ben recibido por clientes de Oriente Medio, África, sueste asiático, América do Sur e Rusia.
Teléfono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













