Interruptor miniatura Mcb de alta capacidade de corte CMTB1-63H 4P
Detalles do produto
O interruptor automático miniatura CMTB1-63 pode protexer a corrente contra curtocircuítos e sobrecargas, e tamén se pode usar como unha transferencia e conversión pouco frecuente do sistema de enerxía. O interruptor automático miniatura é un compoñente esencial de calquera sistema eléctrico, xa que proporciona unha protección fiable contra os riscos eléctricos e garante o funcionamento seguro e eficiente dos circuítos e dispositivos eléctricos.
| Nome do produto | Interruptor miniatura MCB |
| Nº de modelo | CMTB1-63 4P |
| Estándar | IEC60898-1 |
| Certificado | CE |
| Corrente nominal en In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacos | 4P |
| Tensión nominal Ue (V) | 400/415 V |
| Frecuencia nominal | CA 50/60 Hz |
| Capacidade nominal de curtocircuíto Icn | 6000A |
| Tensión nominal de resistencia a impulsos Uimp | 4000 V |
| Temperatura ambiente | -20 ℃ ~ +40 ℃ |
| Tipo de liberación instantánea | CD |
| Cor | branco e gris |
| Servizo | OEM e ODM |
Polacos
Aplicación
Os interruptores miniatura MCB son profesionais e amplamente utilizados en edificios, residencias, aplicacións industriais e transmisión de enerxía eléctrica.
Vantaxe
1. Protección de circuítos contra correntes de curtocircuíto
2. Protección dos circuítos contra a corrente de sobrecarga
3. Alta capacidade de rotura
4. Bo deseño e fácil de instalar
Outros
Envasado
3 unidades por caixa interior, 60 unidades por caixa exterior.
Dimensións por caixa exterior: 41*21,5*41,5 cm
Preguntas e respostas
Mutai está cualificada cos certificados de sistemas de xestión ISO 9001 e ISO 14001, e os produtos superan os certificados CCC, CE, CB, etc.
Mercado principal
Os produtos son ben recibidos polos clientes, especialmente no mercado de Oriente Medio, África, sueste asiático, América do Sur e Rusia.
1. Principais produtos: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, contactor... etc.
2. Cadea industrial completada desde a produción de compoñentes ata a montaxe, proba e control rutineiro de produtos completos.
3. Cos certificados do sistema de xestión ISO 9001 e ISO14001, os produtos están cualificados polos certificados internacionais CCC, CE e CB.
4. Equipo técnico profesional, pode proporcionar servizo OEM e ODM, pode proporcionar prezo competitivo.
5. Prazo de entrega rápido e bo servizo posvenda.
Teléfono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













